NT pirkimas

Suprantame, kad naujojo turto pirkimas gali tapti tikru iššūkiu. Todėl norime, kad šis procesas Jums būtų malonus ir sklandus. Rūpinamės, kad jaustumėtės gerai, o miegotumėte ramiai ;)

Pasirinkę mus - gausite daugiau nei notarinį sandorį, o ir laiko sutaupysite daug daugiau. Dirbame su profesionaliais fotografais, dizainieriais, meistrais, finansų konsultantais. Pirkimas - tai procesas, kuris susideda iš kelių etapų:

1. Susipažinimas, kuris nieko nekainuoja!

Pirmojo susitikimo metu aptariami kliento lūkesčiai, poreikiai būstui bei kreditų galimybės.

2. Tarpininkavimo sutarties pasirašymas

Jeigu po pirmojo susitikimo nusprendžiame bendradarbiauti, pasirašoma tarpininkavimo sutartis.

3. Objekto paieška

Atrenkami potencialūs objektai pagal pageidaujamus kriterijus ar ypatybes. Aptariame kiekvieną iš jų kartu su užsakovu bei atsirenkame labiausiai patikusius. Tuomet vykdoma išsami kainos analizė, vadovaujantis registrų centro bei objekto plano duomenimis. Taip pat įvertiname netoliese įvykusius sandorius ir panašių objektų pasiūlą rinkoje. Jei viskas tinka - derinama objekto apžiūra.

4. Apžiūros

Sutarus tinkamą laiką - visi kartu vykstame į išsirinkto nekilnojamojo turto apžiūrą. Tai labai svarbus momentas, nes tuo metu veikia emocijos, o ne protas. Todėl padedame atkreipti dėmesį į svarbias aptartas detales, užduodame tinkamus klausimus pardavėjams. Dalinamės savo įžvalgomis ir kartu susidarome bendrą įspūdį apie potencialų objektą.

5. Derybos

Suteikiame pagalbą derantis dėl palankiausios pirkimo kainos. Mūsų surinkta informacija ir profesinė patirtis leidžia atstovauti pirkėjų interesus.

6. Sėkmingas sandoris

Padedame paruošti ir sutvarkyti Jūsų dokumentus, kad sandoris įvyktų greitai ir sklandžiai. Konsultuojame įvairiais su sandoriu susijusiais klausimais, padedame išspręsti iškilusias problemas. Organizuojame turto vertinimą bei atstovaujame Jus, tvarkant visus kitus teisinius formalumus.

7. Neatsisveikiname!

Net ir po sandorių klientai skambina mums ir konsultuojasi kitais, ne tik su NT susijusiais klausimais. Ilgalaikis bendradarbiavimas - tai didelis įvertinimas mums.

Susitikime pokalbiui gyvai, online arba susisiekime telefonu

Užpildykite visus laukus.

Susitikime pokalbiui gyvai, online arba susisiekime telefonu

Užpildykite visus laukus.
Nekilnojamo turto agentas Aurimas Lisauskas
El. paštas
Telefonas
Gaukite naujienas pirmieji!

2024 © LAhome.lt Visos teisės saugomos

2024 © LAhome.lt Visos teisės saugomos