Jūsų žodis

Padėkite mums augti ir tobulėti palikdami atsiliepimą apie mūsų pažintį ir bendrą darbą.
Ačiū!

Esame labai patenkinti Agnės darbu,fotosesija,į visus kilusius klausimus buvo gauti atsakymai,labai maloniai bendravome visą laiką.Agnė labai malonus ,šiltas žmogus.
Puiki brokerė.Labai rekomenduojame!
Ačiū.

Igoris Litvinkovicius

Image

Norėčiau padėkoti už skladu ir nuostabu darba. Darbo buvo tikrai nemažai kuri reikėjo atlikti. Jis buvo atliktas labai gerai. Jei dar reikėtu kreiptis dėl pirkimo ar pardavimo nekilnojamo turto, būtinai kreipčiausi i brokeri Aurima!
Sklandesnio darbo neteko turėti, ačiu jam nuoširdus!

Gintaras Gintas

Image

Galiu parašyti, kad likau patenkinta brokerės darbu. Malonus žmogus! Užduodant klausymus, labai greitai galima buvo sulaukti atsakymus. Bendrauti buvo lengva. Ryšys nenutruksta ir po sandorio, jeigu iškyla dar kokių neaiškumų.

Jolanta Voisniene

Image

Ačiū už šaunią Agnės pagalbą, įsigijant sodybą netoli Vilniaus. Labai džiaugiamės, kad viso pirkimo proceso metu Agnė konsultavo ir padėjo išspręsti kilusius klausimus, organizavo turto vertinimo ir notaro paslaugų užsakymą. Agnė puiki NT agentė - atvira, paslaugi, patikima. Labai rekomenduojame!

Inga Baranauskaite

Image

Kaip bebūtų keista, bet yra nuoširdžių, patikimų, paprastų ir atvirų brokerių!!!! Agnė būtent tokia. Aš net juokiausi, kad netinka jai būti brokere, nes per daug pasako, pataria ? Taip pat labai profesionaliai dėlioja punktus, kas ką/kur ir kada turi padaryti. Suorganizavo mums ir turto vertinimą, ir notarą, ir susitikimą su pardavėju, ir pati visur dalyvavo ir atsakinėjo į visus klausimus. Labai malonus žmogus. Ačiū, Agne, už pagalbą įsigyjant savo namus!

Agne Stankeviciute

Image

Norėčiau padėkoti Aurimui už nuostabų darbą ir malonų bendradarbiavimą. Aurimas padėjo parduoti mano mamai sodyba ir nusipirkti buta. Jei dar reikėtų kreiptis dėl pirkimo ar pardavimo nekilnojamo turto, būtinai kreipčiausi į Aurimą! Todėl labai rekomenduoju! Tai žmogus, kuris daro darbą iš širdies. Ačiu Jums nuo manęs ir mano mamos.

Natalja Mangan

Image

Agnė padėjo efektyviai komunikuoti su pardavėjais, laiku informavo apie reikiamų dokumentų paruošimą bei susitikimus kuriuose reikėjo dalyvauti. Sandoris įvyko sklandžiai.

Aivaras Dambrauskas

Image

Puikiai iśmanantis savo darbą atlieka gerai. Didelis aćiù Aurimui Lisauskui. Rekomenduoju rinktis śi brokerį parduodant ar įsigyjant bústą ateity jei prireiks pasinaudosiu jo paslaugom.Rekomenduoju ir kitiems rinktis śi brokerį.

Sabina Paulauskiene

Image

Pačios geriausios rekomendacijos! Kokybiškasir profesionalus darbas, malonus bendravimas. Tikrai 10 balų! Nekilnojamas turtas parduotas greitai, slandžiai, pasirūpinta visomis smulkmenomis. Pastangos parduoti tikrai akivazdźios. Ne gėda ir kitiems rekomenduoti tokį profesionalų ir žmogišką brokerį!☺️

Virginija Dudaviciute

Image

Agnė tikra profesionalė! Labai sklandžiai prabėgo bendradarbiavimo laikotarpis. Maloni, konkreti, patikima. Rekomenduoju!

Renata Polujanska

Image

Maloniai bendrauja su klientais. Issamiai ir suprantamai atsako i iskilusius klausimus. Susisiekti galima visomis savaites dienomis!

Donatas Sabaliauskas

Image

Agne visada maloniai bendrauja, atsako į klausimus ir pataria. Rekomenduoju

Alina

Image

Esu labai dekinga brokeriui Aurimui Lisauskui kuriam tikrai buvo ka veikti .Darbas buvo atliktas labai gerai, jei dar reiketu kreiptis del pirkimo-pardavimo butinai kreipciausi pas Aurima Lisauska

Maryte Simanaviciene

Image

Rekomenduoju Aurima kaip patikima brokeri . Labai taktiskas, malonus zmogus. Nebuvo jokiu nesklandumu greitai surado pirkeja ir padejo parduoti nekilnuomaji turta. Dekoju labai uz jo nuosirduma.

Ingrida Cepauskiene

Image

Aurimas Lisauskas puikus brokeris. Puikiai išmano apie rinkos situaciją, išklauso lūkesčius, maloniai bendrauja, žino reikalavimus dokumentacijai, turi daug patirties tvarkant reikalus su notarais ir pan. Rekomenduoju!

Alma Kvederiene

Image

Labai dalykiškai ir maloniai bendravome. Padėjo mums parduoti sodybą.

Vida Norvaišienė

Image

Aurimas Lisauskas puikiai išmanantis savo darbą. Bendravimas labai malonus. Tik geriausios rekomendacijos. ?

Jolanta Čičiūnienė

Image

Aurimas Lisauskas profesianolus ir paslaugus. Išmano savo darbą. Viskas vyko sklandžiai. Rekomenduoju!

Lina Radziaviciute

Image

Aurimas puikus brokeris. Profesionalus ir paslaugus. Viską atliko labai gerai.
Ir kitiems pardavėjams bei pirkėjams linkėčiau su tokiu brokeriu dirbti.

Evaldas Budvilaitis

Image

Puikus bendradarbiavimas! Greitai, draugiškai ir maloniai! Ačiū Jums!

Audinga Bartusevičiūtė

Image

Brokeris išmanantis savo darbą. Paprastas ir žmogiškas ?. Sandoris vyko sklandžiai. Geriausios rekomendacijos!

Rima Kaselytė-Gumbrienė

Image

Esu labai dėkinga Agnei už lankstumą, profesionalumą, lydėjimą viso, tikrai mano atveju komplikuoto sandorio metu. NT pardavimo sandoris pavyko puikiai ir procesas, nors savyje talpinęs eilę konfliktų dėl su sandoriu susijusių suinteresuotų asmenų, buvo Agnės tikrai pavestas ir užbaigtas puikiai, profesionaliai, išmanai, suderinant visų šalių interesus ir kaskart ieškant sprendimų net kai atrodydavo, kad jau pasiektas galutinis akligatvis.
Nuoširdžiai rekomenduoju šią brokerę.
Dar labai džiaugiuosi jos organizuota turto fotosesija, kuri buvo išskirtinai profesionali. Ačiū ir linkiu sėkmės ir lengvų sandorių ??

Egle Januskeviciute

Image

Ačiū už inciatyvą ir motyvaciją parduodant nebaigtą statyti namą. Labai aktyviai bendrauja, gerai ir patraukliai sugeba pristatyti nekilnojamą turtą. Proceso pradžiai duodu 10 balų iš 10, judant link sutarties keliuose susitikimuose pasigedau žinių statybų ir nekilnojamo turto teisiniame reguliavime, nes pirkėjas buvo pasikaustęs (bendromis jėgomis atsakėme į pirkėjo visus klausimus). Todėl, linkiu pagilinti žinias statybų ir nekilnojamo turto teisiniame reguliavime. Susumavus viską tikrai rekomenduoju šią brokerę Jums, ir manau, kad ateityje jeigu reikės įsigyti kažkokį nekilnojamą turtą būtinai pasitarsiu su Agne. Sėkmės ir dar kartą didelis Ačiū.

Jonas Bacevičius

Image

Labai maloni,bendraujanti, aktyviai bendradarbiaujanti! Tikrai rekomenduoju!

Justina Rakstelyte

Image

Išsamiai ir argumentuotai atsako į rūpimus klausimus. Galima susisiekti bet kada! 

Viktorija Kačinskė

Image

Šiandien įvyko puikus sandoris☺️ Už tai dėkinga Brokeriui Aurimui, kuriam tikrai buvo ką veikti šiame procese :D viskas vyko labai sklandžiai, brokeris nuolat kontaktavo, domėjosi esama situacija, lydėjo iki pat sandorio pabaigos. Geriausios rekomendacijos!

Augustė Šidlovskė

Image

Parašykite savo atsiliepimą

Prašome užpildyti visus laukus.
Prašome užpildyti visus laukus.
Prašome užpildyti visus laukus.

Susitikime pokalbiui gyvai, online arba susisiekime telefonu

Užpildykite visus laukus.

Susitikime pokalbiui gyvai, online arba susisiekime telefonu

Užpildykite visus laukus.
Nekilnojamo turto agentas Aurimas Lisauskas
El. paštas
Telefonas
Gaukite naujienas pirmieji!

2024 © LAhome.lt Visos teisės saugomos

2024 © LAhome.lt Visos teisės saugomos