Nekilnojamo turto agentė Agnė Lisauskė

LAhome

Agnė Lisauskė

Esu viena iš LAhome įkūrėjų, vadovė, idėjų generatorė, perfekcionistė.

Mano vizitinė kortelė - plati šypsena. Tikiu, jog viskas priklauso nuo požiūrio kampo - tad kiekvienoje situacijoje stengiuosi įžvelgti teigiamų dalykų.

Stipriausia savybė - empatija. Todėl bendraudama su klientais - išklausau juos ir, jei žmogus nori - pasidalinu savo patirtimi ar rekomendacijomis. Noriu, kad žmogus jaustųsi tvirtai - tad siekiu, kad jis pats suprastų ko nori ir, kad sprendimas būtų jo.
Tik taip žmogus gali jaustis laimingas.

Tikslas - ilgalaikis bendradarbiavimas - tad sąžiningumas, nuoširdumas, atsakingumas - tai kertinės savybės, kuriomis vadovaujuosi kasdien.

Varomoji jėga - žingeidumas, alkis kūrybai, naujoms žinioms. Tai leidžia judėti į priekį, matyti galimybes bet kokiose situacijose, tobulėti tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje.

Ir kad ir kiek gražių dalykų apie save parašyčiau, bet gyvenimas yra gyvenimas ir negali visko žinoti. Tad visada drąsiai sakau nežinau, jei yra klausimas, dėl kurio abejoju tam, kad galėčiau klientui pateikti tikslią, argumentuotą informaciją vėliau, nei čia ir dabar savo subjektyvų matymą.

Tai leidžia man tobulėti ir toliau plėsti savo žinių bagažą.

El. paštas
Telefonas
Sekite mus
Sekite mus
Gaukite naujienas pirmieji!

2022 © LAhome.lt Visos teisės saugomos

2022 © LAhome.lt Visos teisės saugomos