Nekilnojamo turto brokeriai LAhome

LAhome

Namai ten, kur širdis

LAhome - namai ten, kur širdis. Natūraliai, bet kartu ir simboliškai sujungėme dvi širdis tam, kad sukurtume vienus namus tiek gyvenime, tiek veikloje. Siekiame, kad klientai bendraudami su mumis pasijustų taip, lyg bendrautų su sau artimu žmogumi. Abipusis pasitikėjimas leidžia daug greičiau pasiekti bendro tikslo. Suprantame, kad pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą yra atsakingas žingsnis, todėl skiriame tiek laiko, kiek Jums tuo metu reikia. Tik taip galime užtikrinti savo paslaugų kokybę. O tolimesnis bendravimas su klientais po sandorių bei rekomendacijos - aukščiausias įvertinimas mums.

Esame empatiški, kantrūs ir nuoširdūs. Todėl suprantame kaip svarbu pajusti naujų namų dvasią ar kaip kartais būna sunku atsisveikinti su savo mylimais namais.

Mes, Agnė ir Aurimas esame LAhome įkūrėjai. Tiek, kiek esame panašūs, tiek pat esame ir skirtingi. Svarbiausia - pamatinės vertybės sutampa. O skirtingas matymas tų pačių dalykų - sustiprina mus kaip komandą ir suteikia polėkio judant pirmyn. Susipažinkime!

El. paštas
Telefonas
Sekite mus
Sekite mus
Gaukite naujienas pirmieji!

2022 © LAhome.lt Visos teisės saugomos

2022 © LAhome.lt Visos teisės saugomos